IB TOK Özel Ders

IB TOK özel ders neden gereklidir? Theory of knowledge (TOK), öğrencilere bilginin doğası ve bildiğimizi iddia ettiğimiz şeyleri nasıl bildiğimiz üzerine düşünme fırsatı sağlayarak IB programında özel bir rol oynar.

#IB #TOK #ÖZEL DERS #SUNUM #ESSAY #ORAL PRESENTATION

#IB #TOK #ÖZEL DERS #SUNUM #ESSAY #ORAL PRESENTATION

Online! Londra! İstanbul! ABD!

IB TOK Özel Ders Sunum ve Essay Desteği

IB TOK özel ders hem sunum ham de makale için alınabilir. Sunum, öğrencinin TOK düşüncesini gerçek hayattaki bir duruma uygulama becerisini değerlendirirken, makale daha kavramsal bir başlangıç noktası alır. Örneğin, makale öğrencilerden bilgi üretmek için kullanılan metodolojilerin bu bilginin kullanılacağı kullanıma bağlı olduğu iddiasını tartışmalarını isteyebilir.

TOK ayrıca akademik konu alanlarını birbirine bağlayarak ve onları aşarak öğrenci için tutarlılık sağlar. Bu nedenle, öğrencinin bilgilerini daha fazla farkındalık ve güvenilirlikle nasıl uygulayabileceğini gösterir.

IB TOK Özel Ders Öğretmenlerimiz

IB Diploma programında her öğrencinin aldığı ders olan TOK’de sizi yukarı taşıyacak bir IB TOK öğretmeni mi arıyorsunuz? TestPrep’te oldukça deneyimli IB TOK öğretmenlerini bulabilirsiniz. Ayrıca, tüm IB TOK öğretmenlerimiz aktif olarak IB okullarında EXAMINER olarak çalışıyor. 

Bize kaydolun ve ekibimizden sizin için en iyi IB TOK öğretmenlerini önerelim. Bu şekilde, en iyi ekipten en iyi öğretmenle çalıştığınızdan emin olabilirsiniz.

ib tok sunum essay exhibition makale özel ders

Gerçekten çok başarılı öğretmenlerle ilerleyen kurumsunuz. Size sonsuz başarılar ve mutluluklar. Eğitimde sizin gibi firmalar oldukça her zaman ışık vardır.

Test Prep IB velisi – Bade Hanım

Son Teknoloji Ürünü Online Sınıflarla En İyi IB TOK Kursu

Güçlü online sınıflarla öğrenciler ses, video, slayt, sohbet ve ekranın gerçek zamanlı olarak paylaşılmasını sağlayabilirler.

10+ Yıl Tecrübeli IB TOK Öğretmenleri

IB TOK sunumundan ve makalesinden yüksek not almak istiyor musunuz? IB TOK not ortalamanızı yükseltmek istiyor musunuz? IB TOK öğretmenlerimiz tam size uygun çalışma yöntemleri sunuyor.

Çok Kullanıcılı Whiteboard

Çok kullanıcılı beyaz tahta ile sınıf arkadaşlarınız ve öğretmeninizle gerçek zamanlı olarak çizim yapabilir, düzenleyebilir ve  paylaşabilirsiniz. Etkileşimli çalışma ortamı ile aklınızda hiç soru kalmaz.

    1 Yorum

  1. Emrecan S.
    12 Mart 2022
    Cevapla

    TOK sunumum ve essayim için ders aldım ve hocamla beraber yaptığımız pratiklerle ve feedbacklerle son derece başarılı bir çalışma yaptım. Kendi başıma bu kadar kısa sürede ve bu kadar başarılı bir sunum ve makale çıkartamazdım. Examiner öğretmen olması sebebiyle not kaybımı sıfırladım diyebilirim. Önce TOK hocam sonra hep yanımda olan TestPrep’e çok teşekkür ediyorum.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.