IB Dershanesi öğrencilerinin her birini ayrı olarak değerlendirir. Amacımız her bir öğrencinin öne çıkan yönlerini keşfedip, buna uygun çalışma planı hazırlamaktır. Öğrencilerin her biri birbirinden farklı yeteneklere sahiptir. Bu yetenekleri ölçüsünde doğru yönlendirme ile başarıyı yakalıyoruz. Tek amacımız ib notlarınızı yükseltmek değil; size akademik hayatta başarıyı getirecek eğitimi vermektir.

Bizimle çalışan öğrenciler, IB sertifikalı IB Examiner eğitmenlerden ders alır. Bu sayede sınavda karşılaşacağınız zorlukları çok önceden öğrenme fırsatı elde edersiniz. Kaliteli eğitmen kadromuz ile size en iyi eğitimi vermek için çalışıyoruz.

Firmamızın kuruluşu

2008 yılından beri 10 yılı aşkın faaliyet gösteren IB Dershanesi, öğrencilerin IB derslerine ve IB sınavlarına katkıda bulunmaktadır. IB Özel Ders ve IB Kursu hizmetleri ile öğrencilerin her isteğine cevap veren firmamız size de hizmet vermekten mutluluk duyuyor. Amerika ve Avrupa’nın sayılı okullarına kabul alan öğrencilerimiz ile, en etkili şekilde çalışmaya devam ediyoruz.

IB Dershanesi Sizin Başarınız için Çalışıyor

Öğrencilerin her ihtiyacına cevap veren, gerek IB derslerine gerekse de IB sınavlarına hazırlıkta yardımcı olan IB Dershanesi, size kusursuz destek sunuyor.

Profesyonel Ekip

IB sınavından yüksek not almak istiyor musunuz? IB not ortalamanızı yükseltmek istiyor musunuz? IB Examiner eğitmenlerimiz tam size uygun çalışma yöntemleri sunuyor.

En İyi Performans

37 IB ortalaması ile öğrencilerin en iyi performansı almasını istiyoruz. Sürekli çalışarak, bu ortalamamızı en üste çekmeye gayret ediyoruz.