Geri

IB TITC Özel Ders

20. Yüzyıl Doğarken Türkiye özel ders, I. Dünya Savaşı ve Modern Türkiye’nin kuruluşu ile ilgili gelişmelerin siyasi nedenleri tarih dersi içerisinde verir. IB TITC özel ders I.Dünya Savaşı’nın çıkış nedenleri içerisinde yer alan ekonomik yarış, pazar arayışları ve savaş sonrasında değişen ülke sınırları inceler. Aynı zamanda I.Dünya Savaşı’nın sonunda ortaya çıkan gelişmelerin topluma olan etkileri sosyoloji dersi içerisinde ele alınır. Bu program Osmanlı Devleti tarihi ile başlar. Daha sonra batılılaşma hareketleri, I. Dünya Savaşı ve Milli Mücadele yılları ele alınır. Modern Türkiye’nin kurulması aşamasında gerçekleşen Atatürk İnkılâpları ile devam eder.

#IB #TITC #ÖZEL DERS #REVISION

#IB #TITC #ÖZEL DERS #REVISION

Online! Londra! İstanbul! ABD!

IB TITC Özel Ders Sınav Hazırlığında Yanınızda

20 Yüzyıl’da Türkiye, eski adıyla Türkçe Sosyal Bilgiler dersi, ilk olarak 2000 yılında
geliştirildi. Birden çok bilim dalını içinde bulunduran okul-tabanlı müfredatın Türk Milli
Eğitim sisteminin gereklilikleri doğrultusunda hazırlanan programdaki dersler tarih,
coğrafya ve sosyoloji konuları uluslararası bir perspektifle işlenmektedir. Bunu
yapmaktaki amaç, IB Diploma Programı çatısı altında Türk okullarındaki zorunlu milli
eğitim derslerinin gereksinimlerini de karşılamaktır. IB TITC özel ders öğrencilerin seçtiği temalara odaklanarak, en yüksek skora ulaşmalarını sağlar. 

IB TITC Özel Ders Öğretmenlerimiz

IB Diploma TITC öğrencisiniz ve sizi yukarı taşıyacak bir IB TITC öğretmeni mi arıyorsunuz? TestPrep’te oldukça deneyimli IB TITC öğretmenlerini bulabilirsiniz. Ayrıca, tüm IB TITC öğretmenlerimiz aktif olarak IB okullarında EXAMINER olarak çalışıyor. 

Bize kaydolun ve ekibimizden sizin için en iyi IB TITC öğretmenlerini önerelim. Bu şekilde, en iyi ekipten en iyi öğretmenle çalıştığınızdan emin olabilirsiniz.

ib titc özel ders 20. yüzyılda Türkiye özel ders online

Gerçekten çok başarılı öğretmenlerle ilerleyen kurumsunuz. Size sonsuz başarılar ve mutluluklar. Eğitimde sizin gibi firmalar oldukça her zaman ışık vardır.

Test Prep IB velisi – Bade Hanım

Son Teknoloji Ürünü Online Sınıflarla En İyi IB TITC Kursu

Güçlü online sınıflarla öğrenciler ses, video, slayt, sohbet ve ekranın gerçek zamanlı olarak paylaşılmasını sağlayabilirler.

Çok Kullanıcılı Whiteboard

Çok kullanıcılı beyaz tahta ile sınıf arkadaşlarınız ve öğretmeninizle gerçek zamanlı olarak çizim yapabilir, düzenleyebilir ve  paylaşabilirsiniz. Etkileşimli çalışma ortamı ile aklınızda hiç soru kalmaz.

Online IB TITC Çıkmış Sorular

Tüm ödevler dersten hemen sonra öğrenciye teslim edilir. Online deneme sınavları ile kendinizi değerlendirin ve puanlarınızı kolayca artırın. Test formatına alışın ve zamana karşı kendinizi test edin.

ib titc revision dersleri past paper

Test Prep IB TITC Revision Dersleri / Kursları

Son sınıf öğrencilerinin sınavda en yüksek notu alması için tüm konuların tekrarını ve soru çözümünü içeren IB Revision dersleri, TestPrep’in tüm imkanlarını kullanmanızı sağlar. IB TITC Past Paper çözümleri, online questionbank ödevleri ve zamanlı deneme sınavlarıyla en iyi şekilde sınava hazırlanın.

Bazı öğrenciler için bu çalışma süreli bir IB TITC sınavında ilk deneyimleri olacaktır. IB Examiner olan IB öğretmenlerimiz, sınavda tam olarak ne beklendiğini bilirler. Öğrencileri değerlendirerek ve sınav tekniklerini öğrenerek nasıl hazırlayacaklarını bilirler.

10+ Yıl Tecrübeli IB TITC Öğretmenleri

IB TITC sınavından yüksek not almak istiyor musunuz? IB TITC not ortalamanızı yükseltmek istiyor musunuz? IB TITC öğretmenlerimiz tam size uygun çalışma yöntemleri sunuyor.

Yüksek IB TITC Ortalaması

6.8 IB TITC ortalaması ile öğrencilerin en iyi skoru almasını istiyoruz. Sürekli çalışarak, bu ortalamamızı en üste çekmeye gayret ediyoruz.

  2 Yorum

 1. Dilan Kaya
  10 Ağustos 2022
  Yanıtla

  Hem IB sınavı hem de IA çalışmam için destek aldım ve öğretmenimi gerçekten çok ama çok sevdim. TestPrep gibi bir kurum olduğu sürece IB’yi düşünmenize gerek yok. Öğretmenlerimin ve Barış Bey’in söyledikleri hala kulaklarımda ve bu sayede TITC notum 7 geldi. Ne olacak altü üstü tarih demeden eğer destek ihtiyacınız varsa mutlaka destek alın. TITC dersi 6 alınacak bile bir ders olmamalı.

 2. Asude R.
  11 Mart 2022
  Yanıtla

  Examiner IB TITC öğretmeniyle 20 Yüzyıl’da Türkiye işlemek çok farklı. Olay örgüsünü, dikkat etmem gereken yerleri çok iyi şekilde gösteren bir öğretmenle ilerlemek çok kolay oldu. Aynı şekilde IB Türkçe dersi de böyle ilerledi. TestPrep gerçekten profesyonel öğretmenleri olan bir kurummuş ve beni IB derslerinde en iyi şekilde yönlendirdi. IB TITC özel ders olmasa bukadar hızlı ilerleyemezdim. Emeği geçen herkese çok teşekkürler.

Yorum Ekle

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir