Geri

IB Matematik Özel Ders

IB matematik özel ders, öğrencilerin çeşitli ihtiyaç, ilgi ve yeteneklerini karşılamaya ve çeşitli üniversite ve kariyer isteklerinin gereksinimlerini karşılamaya hizmet eder. İhtiyaçlarınıza tam olarak uyan bir IB matematik özel ders öğretmeni bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. IB Matematik IA ve EE dersleri de alabilirsiniz.

#IB #HIGHER LEVEL #STANDARD LEVEL  #MATEMATİK #ÖZEL DERS #REVISION #SL#HL #INTERNAL ASSESSMENT #EXTENDED ESSAY #MATH AA #MATH AI

#IB #HIGHER LEVEL #STANDARD LEVEL  #MATEMATİK #ÖZEL DERS #REVISION #SL#HL #INTERNAL ASSESSMENT #EXTENDED ESSAY #MATH AA #MATH AI

Online! Londra! İstanbul! ABD!

IB Matematik Özel Ders Sınav Hazırlığında Yanınızda

IB derslerinde öğrenciler  matematiğin uluslararası boyutlarını keşfetmeye teşvik edilir. Tüm IB matematik özel ders programları, öğrencilerin matematikte teknoloji kullanımını artırmayı ve grafik hesap makinelerini kullanmayı da içerir. IB diploma programı için mükemmel ve eğitimli IB Matematik öğretmenleri Test Prep’in en iyi ib dershanesi olmasını sağlıyor.

TestPrep’te Mathematics: analysis and approaches SL, Mathematics: analysis and approaches HL, Mathematics: applications and interpretation SL, Mathematics: applications and interpretation HL özel derslerinin hepsi için destek alabilirsiniz.

IB Matematik Özel Ders Öğretmenlerimiz

IB Diploma Matematik higher level ya da standard level öğrencisiniz ve sizi yukarı taşıyacak bir IB matematik öğretmeni mi arıyorsunuz? TestPrep’te oldukça deneyimli IB matematik öğretmenlerini bulabilirsiniz. Ayrıca, tüm IB Matematik öğretmenlerimiz aktif olarak IB okullarında çalışıyor. 

Bize kaydolun ve ekibimizden sizin için en iyi IB Matematik öğretmenlerini önerelim. Bu şekilde, en iyi ekipten en iyi öğretmenle çalıştığınızdan emin olabilirsiniz.

ib matematik özel ders aa ai sl hl online

IB Matematik AA online özel ders aldım ve ilk dersten itibaren düzenli bir sistem olduğunu gördüm. Kendi yazılımını kullanan, eğitim alanındaki tüm gelişmelere, IB matematik konusunda tüm güncel materyallere hakim güçlü bir isim TestPrep. Bu yorumu okuyan tüm arkadaşlarıma kesinlikle tavsiye ederim.

Test Prep IB öğrencisi – Ebru S.

Son Teknoloji Ürünü Online Sınıflarla En İyi IB Matematik Kursu

Güçlü online sınıflarla öğrenciler ses, video, slayt, sohbet ve ekranın gerçek zamanlı olarak paylaşılmasını sağlayabilirler. 

Çok Kullanıcılı Whiteboard

Çok kullanıcılı beyaz tahta ile sınıf arkadaşlarınız ve öğretmeninizle gerçek zamanlı olarak çizim yapabilir, düzenleyebilir ve  paylaşabilirsiniz. Etkileşimli çalışma ortamı ile aklınızda hiç soru kalmaz.

Online IB Matematik Questionbank

Tüm ödevler dersten hemen sonra öğrenciye teslim edilir. Online deneme sınavları ile kendinizi değerlendirin ve puanlarınızı kolayca artırın. Test formatına alışın ve zamana karşı kendinizi test edin.

Test Prep IB Matematik Revision Dersleri / Kursları

Son sınıf öğrencilerinin sınavda en yüksek notu alması için tüm konuların tekrarını ve soru çözümünü içeren IB Revision dersleri, TestPrep’in tüm imkanlarını kullanmanızı sağlar. IB Matematik Past Paper çözümleri, online questionbank ödevleri ve zamanlı deneme sınavlarıyla en iyi şekilde sınava hazırlanın.

Bazı öğrenciler için bu çalışma süreli bir IB Matematik sınavında ilk deneyimleri olacaktır. 10+ sene tecrübeli IB öğretmenlerimiz, sınavda tam olarak ne beklendiğini bilirler. Öğrencileri değerlendirerek ve sınav tekniklerini öğrenerek nasıl hazırlayacaklarını bilirler.

10+ Yıl Tecrübeli IB Matematik Öğretmenleri

IB Matematik sınavından yüksek not almak istiyor musunuz? IB Matematik not ortalamanızı yükseltmek istiyor musunuz? IB Matematik öğretmenlerimiz tam size uygun çalışma yöntemleri sunuyor.

Yüksek IB Matematik Ortalaması

6.0 IB Matematik ortalaması ile öğrencilerin en iyi skoru almasını istiyoruz. Sürekli çalışarak, bu ortalamamızı en üste çekmeye gayret ediyoruz.

ib matematik revision dersleri

  4 Yorum

 1. Melisa Çimen
  12 Mayıs 2023
  Yanıtla

  Belki de en etkileyici olanı, TestPrep’in IB Matematik öğretmenlerinin teorik matematik kavramlarını gerçek dünya uygulamalarına nasıl bağladığıdır. Bu yaklaşım, dersleri sadece bilgi odaklı olmaktan çıkarıp daha anlamlı ve uygulanabilir bir hale getirdi.

  TestPrep’in IB Matematik öğretmenlerini, IB Matematik sınavlarına hazırlanan her öğrenciye sonuna kadar tavsiye ederim. Onların bilgi derinliği, öğretme yeteneği ve öğrenci başarısına olan bağlılıkları onları herhangi bir IB Matematik öğrencisi için vazgeçilmez bir kaynak haline getiriyor.

 2. Sude Karaçor
  1 Mayıs 2023
  Yanıtla

  TestPrep’in IB Matematik öğretmenleri ile çalışmak, matematik eğitimimde bir milattı. Öğretmenlerin konuları öğrencilere aktarmadaki becerisi ve bilgi birikimi, karmaşık matematik konularını daha anlaşılır ve erişilebilir hale getirdi.
  Online dersler, kişisel öğrenme hızıma uygun bir esneklik sunarak, kendi rahatımın içinde öğrenmemi sağladı. Öğretmenlerin dijital öğrenme araçlarını nasıl etkili bir şekilde kullandığını görmek, her dersi hem interaktif hem de eğlenceli hale getirdi. Tüm arkadaşalrıma ve mesajımı okuyanlara kesinlikle tavsiye ederim.

 3. Evren Budak
  15 Şubat 2023
  Yanıtla

  IB Matematik SL dersi sizin sayenizde çok daha az zamanımı aldı Hocam. Kendi başıma olsa yapabilir miydim, yapardım fakat sizinle 15 dakikada yaptığımı 3 saatte yapardım. Şimdiye kadar yaptığımızı ve bundan sonra yapacağımız tüm dersler için şimdiden çok teşekkürler.

 4. Kübra P.
  12 Mart 2022
  Yanıtla

  IB matematik derslerine sınıf arkadaşımın tavsiyesiyle başladım ve ilk ders sonrası matematiğe bakışım değişti. Keşke dönem başında ders alsaymışım diyordum ama öğretmenim sayesinde kısa sürede derslerimi toparladım. IA konumun bulunmasından, teslime kadar olan süreçte öğretmenim bana hep destek oldu. Sizin gibi bir eğitim kurumunu bulduğum için çok ama çok şanslıyım.

Yorum Ekle

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir