IB Matematik Özel Ders

IB matematik özel ders, öğrencilerin çeşitli ihtiyaç, ilgi ve yeteneklerini karşılamaya ve çeşitli üniversite ve kariyer isteklerinin gereksinimlerini karşılamaya hizmet eder. İhtiyaçlarınıza tam olarak uyan bir IB matematik özel ders öğretmeni bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. IB Matematik IA ve EE dersleri de alabilirsiniz.

#IB #HIGHER LEVEL #STANDARD LEVEL  #MATEMATİK #ÖZEL DERS #REVISION #SL#HL #INTERNAL ASSESSMENT #EXTENDED ESSAY #MATH AA #MATH AI

#IB #HIGHER LEVEL #STANDARD LEVEL  #MATEMATİK #ÖZEL DERS #REVISION #SL#HL #INTERNAL ASSESSMENT #EXTENDED ESSAY #MATH AA #MATH AI

Online! Londra! İstanbul! ABD!

IB Matematik Özel Ders Sınav Hazırlığında Yanınızda

IB derslerinde öğrenciler  matematiğin uluslararası boyutlarını keşfetmeye teşvik edilir. Tüm IB matematik özel ders programları, öğrencilerin matematikte teknoloji kullanımını artırmayı ve grafik hesap makinelerini kullanmayı da içerir. IB diploma programı için mükemmel ve eğitimli IB Matematik öğretmenleri Test Prep’in en iyi ib dershanesi olmasını sağlıyor.

TestPrep’te Mathematics: analysis and approaches SL, Mathematics: analysis and approaches HL, Mathematics: applications and interpretation SL, Mathematics: applications and interpretation HL özel derslerinin hepsi için destek alabilirsiniz.

IB Matematik Özel Ders Öğretmenlerimiz

IB Diploma Matematik higher level ya da standard level öğrencisiniz ve sizi yukarı taşıyacak bir IB matematik öğretmeni mi arıyorsunuz? TestPrep’te oldukça deneyimli IB matematik öğretmenlerini bulabilirsiniz. Ayrıca, tüm IB Matematik öğretmenlerimiz aktif olarak IB okullarında çalışıyor. 

Bize kaydolun ve ekibimizden sizin için en iyi IB Matematik öğretmenlerini önerelim. Bu şekilde, en iyi ekipten en iyi öğretmenle çalıştığınızdan emin olabilirsiniz.

ib matematik özel ders aa ai sl hl online

IB Matematik AA online özel ders aldım ve ilk dersten itibaren düzenli bir sistem olduğunu gördüm. Kendi yazılımını kullanan, eğitim alanındaki tüm gelişmelere, IB matematik konusunda tüm güncel materyallere hakim güçlü bir isim TestPrep. Bu yorumu okuyan tüm arkadaşlarıma kesinlikle tavsiye ederim.

Test Prep IB öğrencisi – Ebru S.

Son Teknoloji Ürünü Online Sınıflarla En İyi IB Matematik Kursu

Güçlü online sınıflarla öğrenciler ses, video, slayt, sohbet ve ekranın gerçek zamanlı olarak paylaşılmasını sağlayabilirler. 

Çok Kullanıcılı Whiteboard

Çok kullanıcılı beyaz tahta ile sınıf arkadaşlarınız ve öğretmeninizle gerçek zamanlı olarak çizim yapabilir, düzenleyebilir ve  paylaşabilirsiniz. Etkileşimli çalışma ortamı ile aklınızda hiç soru kalmaz.

Online IB Matematik Questionbank

Tüm ödevler dersten hemen sonra öğrenciye teslim edilir. Online deneme sınavları ile kendinizi değerlendirin ve puanlarınızı kolayca artırın. Test formatına alışın ve zamana karşı kendinizi test edin.

Test Prep IB Matematik Revision Dersleri / Kursları

Son sınıf öğrencilerinin sınavda en yüksek notu alması için tüm konuların tekrarını ve soru çözümünü içeren IB Revision dersleri, TestPrep’in tüm imkanlarını kullanmanızı sağlar. IB Matematik Past Paper çözümleri, online questionbank ödevleri ve zamanlı deneme sınavlarıyla en iyi şekilde sınava hazırlanın.

Bazı öğrenciler için bu çalışma süreli bir IB Matematik sınavında ilk deneyimleri olacaktır. 10+ sene tecrübeli IB öğretmenlerimiz, sınavda tam olarak ne beklendiğini bilirler. Öğrencileri değerlendirerek ve sınav tekniklerini öğrenerek nasıl hazırlayacaklarını bilirler.

10+ Yıl Tecrübeli IB Matematik Öğretmenleri

IB Matematik sınavından yüksek not almak istiyor musunuz? IB Matematik not ortalamanızı yükseltmek istiyor musunuz? IB Matematik öğretmenlerimiz tam size uygun çalışma yöntemleri sunuyor.

Yüksek IB Matematik Ortalaması

6.0 IB Matematik ortalaması ile öğrencilerin en iyi skoru almasını istiyoruz. Sürekli çalışarak, bu ortalamamızı en üste çekmeye gayret ediyoruz.

ib matematik revision dersleri

    1 Yorum

  1. Kübra P.
    12 Mart 2022
    Cevapla

    IB matematik derslerine sınıf arkadaşımın tavsiyesiyle başladım ve ilk ders sonrası matematiğe bakışım değişti. Keşke dönem başında ders alsaymışım diyordum ama öğretmenim sayesinde kısa sürede derslerimi toparladım. IA konumun bulunmasından, teslime kadar olan süreçte öğretmenim bana hep destek oldu. Sizin gibi bir eğitim kurumunu bulduğum için çok ama çok şanslıyım.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.