Geri

IB Kimya Özel Ders

IB Kimya, IB Grup 4 ders listesinde en popüler derslerden biridir. IB Diploma öğrencilerinin büyük bir bölümü Kimya bölümünü Higher Level (HL) ya da Standart Level (SL) seçer. Aslında, IB Kimya müfredatı zorludur, ancak öğrencileri üniversite eğitimine hazırlamak söz konusu olduğunda son derece faydalıdır. TestPrep’in IB Kimya Eğitmenleri, 10+ Yıldır IB Diploma Kimya Öğrencilerine IB kimya özel ders veriyor.

#IB #HIGHER LEVEL #STANDARD LEVEL  #KİMYA #ÖZEL DERS #REVISION #SL#HL #INTERNAL ASSESSMENT #EXTENDED ESSAY

#IB #HIGHER LEVEL #STANDARD LEVEL  #KİMYA #ÖZEL DERS #REVISION #SL#HL #INTERNAL ASSESSMENT #EXTENDED ESSAY

Online! Londra! İstanbul! ABD!

IB Kimya Özel Ders Sınav Hazırlığında Yanınızda

IB Kimya Eğitmenlerimiz, IB Kimya öğrencilerinin kimyasal reaksiyonları, moleküler değişimleri ve moleküler yapıları görselleştirme konusundaki düşüncelerini uygulamalarına yardımcı olmaya odaklanır. Kimyasal türlerin çoğu çıplak gözle görülemeyecek kadar küçüktür. Ayrıca IB Kimya öğrencilerimizin matematik ve biyoloji bilgilerini kimya kavramlarında kullanmalarına yardımcı oluyoruz. Online IB Kimya özel derslerimiz, IB DP Kimya notunuzu en yüksek skora ulaştırmayı hedefler.

IB Kimya Özel Ders Öğretmenlerimiz

IB Diploma Kimya HL ya da SL öğrencisiniz ve sizi yukarı taşıyacak bir IB kimya öğretmeni mi arıyorsunuz? TestPrep’te oldukça deneyimli IB kimya öğretmenlerini bulabilirsiniz. Ayrıca, tüm IB Kimya öğretmenlerimiz aktif olarak IB okullarında çalışıyor. 

Bize kaydolun ve ekibimizden sizin için en iyi IB Kimya öğretmenlerini önerelim. Bu şekilde, en iyi ekipten en iyi öğretmenle çalıştığınızdan emin olabilirsiniz.

online ib kimya özel ders veren yerler

Kimya hocaları başta olmak üzere tüm müfredata bukadar hakim ve bukadar anlaşılır anlatan hocalarına teşekkürü borç bilirim. Benimle 2 yıllık IB süreci boyunca başından sonuna kadar hep birlikte oldular. 

Düştüğüm anlarda psikolojik destek sağladılar ve toparlanmama yardımcı oldular. Test Prep benim için bir aile gibiydi. Yıllar sonra bile yanınıza uğramak isteyeceğimi düşünüyorum.

Test Prep IB öğrencisi – Buket T.

Son Teknoloji Ürünü Online Sınıflarla En İyi IB Kimya Kursu

Güçlü online sınıflarla öğrenciler ses, video, slayt, sohbet ve ekranın gerçek zamanlı olarak paylaşılmasını sağlayabilirler.

Çok Kullanıcılı Whiteboard

Çok kullanıcılı beyaz tahta ile sınıf arkadaşlarınız ve öğretmeninizle gerçek zamanlı olarak çizim yapabilir, düzenleyebilir ve  paylaşabilirsiniz. Etkileşimli çalışma ortamı ile aklınızda hiç soru kalmaz.

Online IB Kimya Questionbank

Tüm ödevler dersten hemen sonra öğrenciye teslim edilir. Online deneme sınavları ile kendinizi değerlendirin ve puanlarınızı kolayca artırın. Test formatına alışın ve zamana karşı kendinizi test edin.

Test Prep IB Kimya Revision Dersleri / Kursları

Son sınıf öğrencilerinin sınavda en yüksek notu alması için tüm konuların tekrarını ve soru çözümünü içeren IB Revision dersleri, TestPrep’in tüm imkanlarını kullanmanızı sağlar. IB Kimya Past Paper çözümleri, online questionbank ödevleri ve zamanlı deneme sınavlarıyla en iyi şekilde sınava hazırlanın.

Bazı öğrenciler için bu çalışma süreli bir IB Kimya sınavında ilk deneyimleri olacaktır. Birçoğu IB Examiner olan IB öğretmenlerimiz, sınavda tam olarak ne beklendiğini bilirler. Öğrencileri değerlendirerek ve sınav tekniklerini öğrenerek nasıl hazırlayacaklarını bilirler.

10+ Yıl Tecrübeli IB Kimya Öğretmenleri

IB Kimya sınavından yüksek not almak istiyor musunuz? IB Kimya not ortalamanızı yükseltmek istiyor musunuz? IB Kimya öğretmenlerimiz tam size uygun çalışma yöntemleri sunuyor.

Yüksek IB Kimya Ortalaması

6.1 IB Kimya ortalaması ile öğrencilerin en iyi skoru almasını istiyoruz. Sürekli çalışarak, bu ortalamamızı en üste çekmeye gayret ediyoruz.

ib revision dersleri kursları

  5 Yorum

 1. Tuna Tuğ
  12 Mayıs 2023
  Yanıtla

  TestPrep’in IB Kimya online derslerine katılmak, oğlumun IB kimya eğitimimde bir dönüm noktası oldu. Okulda hiç anlamadığı konuları oldukça hızlı kapattı ve notları 90+ seviyelere ulaştı. TestPrep’in Kimya öğretmenleri karmaşık kimya konularını anlaşılır hale getirmek için gerçekten etkileyici bir ders hizmeti veriyor. Hocamız, bilgi birikimini oğluma aktarmada gerçekten çok başarılıydı. Hocamızın konulara olan hakimiyetleri ve öğretme yetenekleri, kimya dersini gerçekten çok başarılı ve verimli hale getirdi.
  Online öğrenmenin sağladığı esneklik ve erişilebilirlik, her öğrencinin yararlanması gereken bir avantaj. Çocuğumun kendi hızında ve kendi zamanında derslere katılma imkanı, bu süreci daha az stresli ve daha keyifli hale getirdi. Ayrıca, hocamızın online platformu etkin bir şekilde kullanması derslerin hem bilgilendirici hem de ilgi çekici olmasını sağladı.
  Kimya, oğlum için çoğu zaman karmaşık ve zorlayıcı bir dersti, ancak hocamızın sabırlı ve öğrencinin seviyesine inerek anlatımı bu zorlukları aşmada bana oğluma çok yardımcı oldu. Kesinlikle herkese öneririm.

 2. Mercan Kaya
  3 Mayıs 2023
  Yanıtla

  İki arkadaş birlikte ders aldık ve öğretmenimizin sabrı ve anlayışı da oldukça etkileyiciydi. Her bir öğrencinin farklı bir öğrenme tarzı olduğunu anlaması ve her birimize en uygun şekilde yardımcı olması, gerçekten çok hoşumuza gitti. Derslerde her zaman sorduğumuz sorulara netlikle yanıt verdi ve bir konuyu tamamen anlayana kadar üzerinde durdu. Ayrıca, öğretmenimiz her dersin sonunda, öğrendiklerimizi pekiştirmek için bize bol miktarda IB sorusu verdi. Sadece teorik bilgi edinmekten çok mantığıyla beraber anlattığı için sınavda ters soru bile gelse, düşünerek çok kısa sürede doğru cevabı bulmamızda önemli bir faktör oldu. TestPrep’in IB Kimya özel derslerini tüm IB öğrencilerine ve arkadaşlarıma tavsiye ederim.

 3. Emin Serden
  2 Mayıs 2023
  Yanıtla

  Kimya anlamakta güçlük çeken bir öğrenci olarak, bu dersler sayesinde konuları daha iyi anlamaya ve sınavlar için daha iyi hazırlanmaya başladım. IB Kimya öğretmenim, konuları sade ve anlaşılır bir şekilde anlattığı için dersler benim için oldukça hızlı ilerledi. Haftada 2 ile başladığım derslere, 2 ay içinde haftada 1 olarak devam ettim. Hocamın özellikle, konuları gerçek hayatla ilişkilendirmesi, bazen komik örnekler vermesi anlamamı büyük ölçüde kolaylaştırdı.

 4. Seval F.
  19 Ocak 2023
  Yanıtla

  Şimdiye kadar aldığım en faydalı IB Kimya dersiydi. Öncesinde hangi konuyu çalışacağımız sorulmadığında biraz tedirgin hissetmiştim fakat Kimya hocamın tüm konulara hakim olduğunu görünce neden istenmediğini anladım. Sınavda karşıma gelebilecek tüm soruları tam bir sınav sorusu diye vurgulayıp aynı zamanda o soruları sınavda görünce şaşkınlığımı gizleyemedim. İlk dönemin son sınavı için 8 ders aldım ve sınavım 97 geldi. Haftalık olarak derslere düzenli devam etmek istiyorum ve gerçekten Testprep’ten çok memnunum.

 5. İdil K.
  11 Mart 2022
  Yanıtla

  Bana kimyayı yeniden sevdiren öğretmenim sayesinde okul notlarım yükseldi. TestPrep’e bu konuda çok ama çok teşekkür ederim. Eğlenceli geçen ve öğrenerek ilerlediğim kimya dersleri sayesinde sınava kadar tüm konuları bitirdim. Online dersler konusunda başta çekincelerim vardı fakat şimdi bana zamandan çok fazla tasarruf ettiriyor. Başta IB kimya öğretmenim olmak üzere tüm TestPrep çalışanlarına teşekkür ediyorum.

Yorum Ekle

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir