IB Kimya Özel Ders

ib kimya özel dersIB Kimya Özel Ders, IB Kimya ders programının tümünü içermektedir. Bu kursumuz, IB özelinde ders materyalini ve tüm “kimya option” konularını tam olarak içermektedir. IB kimya dersinde başarılı olmak isteyen öğrencilerin, 2 sene süren bu hazırlıkta düzenli ders almaları gerekmektedir. IB Kimya Paper 1, Paper 2 ve Paper 3 için gereken tüm desteği veriyoruz. Ayrıca, bizimle birlikte düzenli çalışan öğrencilerin Internal Assessment ve Extended Essay çalışmalarına da IB Kimya Examiner eğitmenlerimiz ile yardımcı oluyoruz.

IB Kimya dersi, High Level (HL) ve Standard Level (SL) olarak sunulmaktadır. Tüm ders programını, uygulama sorularını, iç değerlendirmeleri IA’ları, genişletilmiş makaleleri EE’leri ve sınav hazırlığını kapsayan kapsamlı IB kimya özel ders hizmeti veryoruz. IB Kimya dersi ile ilgili herhangi bir şeyi kapsayacak bir ders almak isterseniz, lütfen bizimle iletişime geçin.

Neden Test Prep IB Kimya Özel Ders?

Öğrenciler genellikle IB Kimya ders içeriğinin uzunluğundan korkarlar. Test Prep IB Dershanesi, öğrencilere kıdemli IB examiner eğitmenler tarafından düzenlenen organize notalar, geçmiş makaleler ve çalışma kılavuzları / çalışma kitapları sunuyor. Bunlar, sınav becerilerini artırma ve öğrencilerin sıkça sorulan soruları çözmelerine yardımcı olma niyetiyle kavramları açık ve net bir şekilde ortaya koymaktadır.

Ayrıca IB Kimya dersinin% 20’sini oluşturan Kimya IA’ya koçluk da sağlıyoruz. IB Kimya öğretmenlerimiz, IB Kimyası ile öğrencilere rehberlik etmede ve mümkün olan en iyi notu elde etmelerine yardımcı olma konusunda 10 yılı aşkın deneyime sahiptir.

IB Kimya zor mudur?

IB Kimya dersinin % 80’i harici olarak değerlendirilir ve kalan% 20’si dahili olarak değerlendirilir. Üniversitede Tıp, Biyokimya, Eczacılık veya Kimya Mühendisliği ile ilgili bölümlerde okumak isterseniz, Kimya’yı HL olarak almanız önemle tavsiye edilir. En iyi üniversitelerde tıp/ biyokimya bölümlerine başvuruyorsanız, IB Biyoloji’nin de gerekli olduğunu unutmayın.

IB Dershanesi, IB Kimya müfredatını değişen müfredata uygun olarak tamamen güncellenmiş olup, tüm gereksinimleri fazlasıyla olarak kapsamaktadır. Günceli takip eden eğitmen kadromuz siz de IB Kimya Özel Ders ile bu sınavdan 7 alabilirsiniz. Test Prep IB Dershanesi, tüm süreçte öğrencilerin yanında olarak, istenilen hedefe ulaşmada oldukça başarılıdır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir