IB Fizik Özel Ders

Deneyimli IB Fizik öğretmenlerimizle IB Fizik notlarınızı yükseltin. İhtiyaçlarınıza tam olarak uyan bir IB fizik özel ders öğretmeni bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. IB Fizik IA ve EE dersleri de alabilirsiniz.

#IB #HIGHER LEVEL #STANDARD LEVEL  #FİZİK #ÖZEL DERS #REVISION #SL#HL #INTERNAL ASSESSMENT #EXTENDED ESSAY

#IB #HIGHER LEVEL #STANDARD LEVEL  #FİZİK #ÖZEL DERS #REVISION #SL#HL #INTERNAL ASSESSMENT #EXTENDED ESSAY

Online! Londra! İstanbul! ABD!

IB Fizik Özel Ders Sınav Hazırlığında Yanınızda

IB diploma programı için mükemmel ve eğitimli IB Fizik öğretmenleri Test Prep’in en iyi ib dershanesi olmasını sağlıyor. IB Fizik çok derin ve kapsamlı bir konudur. IB fizik dersinin derinliğini ve karmaşıklığını anlamak için temel kavramların çok net anlaşılması gerekir.

Tüm IB öğrencileri arasında, IB fizik notlarının tüm IB dersleri arasında en düşük olduğu gözlemlenmiştir. Bu nedenle, öğrencilerin IB fiziğinin temel kavramlarını ve temellerini anlamak için IB fizik derslerine ihtiyaçları vardır. Yıllar içinde, IB fizik dersi almayı seçen bir öğrencinin, konuyu etkili bir şekilde öğrenmek için IB fizik özel ders öğretmenine ihtiyacı olduğunu deneyimledik. Bu nedenle, bu zorlu dersi seçen bu öğrencilere yardımcı olmak için en iyi IB öğretmenlerimizle, en iyi IB fizik kursunu sunmaya başladık.

IB Fizik Özel Ders Öğretmenlerimiz

IB Diploma Fizik higher level ya da standard level öğrencisiniz ve sizi yukarı taşıyacak bir IB fizik öğretmeni mi arıyorsunuz? TestPrep’te oldukça deneyimli IB fizik öğretmenlerini bulabilirsiniz. Ayrıca, tüm IB Fizik öğretmenlerimiz aktif olarak IB okullarında çalışıyor. 

Bize kaydolun ve ekibimizden sizin için en iyi IB Fizik öğretmenlerini önerelim. Bu şekilde, en iyi ekipten en iyi öğretmenle çalıştığınızdan emin olabilirsiniz.

ib fizik özel ders hl sl extended essay internal assessment

Dönem bıyunca yanımda olan hocalarıma çok teşekkür ederim. IB sınavına giremesem de predicted fizik notumun 7 olması sizin sayenizde oldu. 41 ortalama ile kabul aaldığım UCL’den her döndüğümde size uğrayacağım. Emekleriniz için çok teşekkür ederim.

Test Prep IB öğrencisi – Hazal

Son Teknoloji Ürünü Online Sınıflarla En İyi IB Fizik Kursu

Güçlü online sınıflarla öğrenciler ses, video, slayt, sohbet ve ekranın gerçek zamanlı olarak paylaşılmasını sağlayabilirler.

Birçok ülkede online IB Fizik kursu sağlayan en popüler enstitülerden biriyiz. Akademik kaynakların, bulundukları yer ne olursa olsun her ihtiyaç sahibi öğrenciye ulaşması gerektiğine inanıyoruz. Bu nedenle, IB DP ve MYP öğrencilerini desteklemek için otuzdan fazla ülkede online IB Fizik dersleri vermeye başladık. 

Bilindiği gibi Fizik, sayısal problemlerin doğru bir şekilde çözülebilmesi için temel kavramların üst düzeyde açıklığa kavuşturulması gereken bir derstir. Bu nedenle, online IB Fizik öğretmenlerimiz konuların kavramsal netliğine daha fazla önem veriyor. 

Çok Kullanıcılı Whiteboard

Çok kullanıcılı beyaz tahta ile sınıf arkadaşlarınız ve öğretmeninizle gerçek zamanlı olarak çizim yapabilir, düzenleyebilir ve  paylaşabilirsiniz. Etkileşimli çalışma ortamı ile aklınızda hiç soru kalmaz.

Online IB Fizik Questionbank

Tüm ödevler dersten hemen sonra öğrenciye teslim edilir. Online deneme sınavları ile kendinizi değerlendirin ve puanlarınızı kolayca artırın. Test formatına alışın ve zamana karşı kendinizi test edin.

Test Prep IB Fizik Revision Dersleri / Kursları

Son sınıf öğrencilerinin sınavda en yüksek notu alması için tüm konuların tekrarını ve soru çözümünü içeren IB Revision dersleri, TestPrep’in tüm imkanlarını kullanmanızı sağlar. IB Fizik Past Paper çözümleri, online questionbank ödevleri ve zamanlı deneme sınavlarıyla en iyi şekilde sınava hazırlanın.

Bazı öğrenciler için bu çalışma süreli bir IB Fizik sınavında ilk deneyimleri olacaktır. Birçoğu IB Examiner olan IB öğretmenlerimiz, sınavda tam olarak ne beklendiğini bilirler. Öğrencileri değerlendirerek ve sınav tekniklerini öğrenerek nasıl hazırlayacaklarını bilirler.

10+ Yıl Tecrübeli IB Fizik Öğretmenleri

IB Fizik sınavından yüksek not almak istiyor musunuz? IB Fizik not ortalamanızı yükseltmek istiyor musunuz? IB Fizik öğretmenlerimiz tam size uygun çalışma yöntemleri sunuyor.

Yüksek IB Fizik Ortalaması

6.3 IB Fizik ortalaması ile öğrencilerin en iyi skoru almasını istiyoruz. Sürekli çalışarak, bu ortalamamızı en üste çekmeye gayret ediyoruz.

ibi fizik revision kursu

  1 Yorum

 1. Mehmet F.
  11 Mart 2022
  Cevapla

  Okulda aldığım fizik dersleri yeterli olmadığı için Test Prep’i araştırıp buldum. Yorumları okuduktan sonra güvenilir bir kurum olduğunu gördüm ve derslere başladım. Okul eksiklerimi 2 ay içinde kapatıp okulun önüne bile geçtim. Verilen ödevler sınavlara çok yakın ve bu sayede IB fizik notlarım yükseldi. Şu anda 6 ortalamaya ulaştım ve bukadar kısa sürede bunu yapabilmek gerçekten mutluluk verici.
  IB fizik öğretmenime çok teşekkür ediyorum.

  Online derslere gelince, benden daha çok ailem online ib fizik dersi verimli olur mu diye düşünüyordu. İlk dersten sonra onların da düşünceleri değişti ve IB matematik de almaya başladım. Tüm hocalarıma çok teşekkür ediyorum

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.