IB ESS Özel Ders

Environmental Systems and Societies (ESS) üzerinde çalışarak öğrencilere çevresel sistemler ve toplumlar arasındaki karşılıklı ilişkilere dair tutarlı bir bakış açısı kazandırılır. Kaçınılmaz olarak karşı karşıya kalacakları çok çeşitli acil çevre sorunlarına bilinçli bir kişisel yanıt benimsemelerini sağlayan bir yaklaşım IB ESS özel ders sayesinde hızlı bir şekilde öğretilir.

#IB #HIGHER LEVEL #STANDARD LEVEL #ESS #ÖZEL DERS #REVISION #SL#HL #INTERNAL ASSESSMENT #EXTENDED ESSAY

#IB #HIGHER LEVEL #STANDARD LEVEL  #ESS #ÖZEL DERS #REVISION #SL#HL #INTERNAL ASSESSMENT #EXTENDED ESSAY

Online! Londra! İstanbul! ABD!

IB ESS Özel Ders Sınav Hazırlığında Yanınızda

Öğrenciler, önceden belirli bir fen veya coğrafya bilgisi olmadan IB ESS özel ders alabilirler. Ancak, Environmental Systems and Societies (ESS) uluslararası bir bakış açısı, yerel ve küresel çevre sorunlarının farkındalığı ve bilimsel yöntemlerin anlaşılmasını sağlamayı amaçladığından, benzer amaçları olan bir dersi almış olmak hazırlıkta yardımcı olur. IB ESS özel ders tüm konuları öğrettiği gibi, aynı zamanda öğrencilerin bu farkındalığı kazanmasını da amaçlar.

IB ESS, iklim değişikliği ve küresel ısınmadan kirliliğe kadar bugün karşılaştığımız çevre sorunlarının büyük bir bölümünü kapsar. ESS halkın çevre sorunları hakkında farkındalığı artırdığı için günümüzde popülerlik kazanmaktadır. Fizik veya Kimya gibi zor derslerden kaçınmak isteyen öğrenciler bunun yerine Environmental Systems and Societies seçebilirler.

IB ESS Özel Ders Öğretmenlerimiz

IB ESS HL ya da SL öğrencisiniz ve notlarınızı yükseltmenizi sağlayacak bir IB ESS öğretmeni mi arıyorsunuz? TestPrep’te oldukça deneyimli IB ESS öğretmenlerini bulabilirsiniz. Ayrıca, tüm IB ESS öğretmenlerimiz aktif olarak IB okullarında çalışıyor. 

Bize kaydolun ve ekibimizden sizin için en iyi IB ESS öğretmenlerini önerelim. Bu şekilde, en iyi ekipten en iyi öğretmenle çalıştığınızdan emin olabilirsiniz.

ib ess özel ders kurs online

IB ESS grade boundary düşük olduğu için destek alma ihtiyacı hissettim ve iyiki ders almışım. Kendi çalışmamdan ve okuldaki hocamdan çok daha farklı bir bakış açısı kazandım. Çıkmış sorular üzerinde çalıştığımda, eskiden soruları cevaplamakta çok zorlanırken, şimdi mantıklı bir şekilde ve doğru olarak cevaplayabiliyorum.

IB ESS dersi sadece okuma ve ezber yaparak başarılı olunacak bir ders değilmiş ve bunu da TestPrep’ten ders alınca farkettim. Eğer siz de ESS dersine ezber olarak bakıyorsanız, bir an önce bu bakışınızı değiştirin ve ESS derslerine başlayın derim.

Test Prep IB öğrencisi – Sinem L.

Son Teknoloji Ürünü Online Sınıflarla En İyi IB ESS Kursu

Güçlü online sınıflarla öğrenciler ses, video, slayt, sohbet ve ekranın gerçek zamanlı olarak paylaşılmasını sağlayabilirler.

Çok Kullanıcılı Whiteboard

Çok kullanıcılı beyaz tahta ile sınıf arkadaşlarınız ve öğretmeninizle gerçek zamanlı olarak çizim yapabilir, düzenleyebilir ve  paylaşabilirsiniz. Etkileşimli çalışma ortamı ile aklınızda hiç soru kalmaz.

Online IB ESS Questionbank

Tüm ödevler dersten hemen sonra öğrenciye teslim edilir. Online deneme sınavları ile kendinizi değerlendirin ve puanlarınızı kolayca artırın. Test formatına alışın ve zamana karşı kendinizi test edin.

Test Prep IB ESS Revision Dersleri / Kursları

Son sınıf öğrencilerinin sınavda en yüksek notu alması için tüm konuların tekrarını ve soru çözümünü içeren IB Revision dersleri, TestPrep’in tüm imkanlarını kullanmanızı sağlar. IB ESS Past Paper çözümleri, online questionbank ödevleri ve zamanlı deneme sınavlarıyla en iyi şekilde sınava hazırlanın.

Bazı öğrenciler için bu çalışma süreli bir IB ESS sınavında ilk deneyimleri olacaktır. Birçoğu IB Examiner olan IB öğretmenlerimiz, sınavda tam olarak ne beklendiğini bilirler. Öğrencileri değerlendirerek ve sınav tekniklerini öğrenerek nasıl hazırlayacaklarını bilirler.

10+ Yıl Tecrübeli IB ESS Öğretmenleri

IB ESS sınavından yüksek not almak istiyor musunuz? IB ESS not ortalamanızı yükseltmek istiyor musunuz? IB ESS öğretmenlerimiz tam size uygun çalışma yöntemleri sunuyor.

Yüksek IB ESS Ortalaması

5.9 IB ESS ortalaması ile öğrencilerin en iyi skoru almasını istiyoruz. Sürekli çalışarak, bu ortalamamızı en üste çekmeye gayret ediyoruz.

ib ess revision dersleri online

  1 Yorum

 1. Sinem L.
  12 Mart 2022
  Cevapla

  IB ESS grade boundary düşük olduğu için destek alma ihtiyacı hissettim ve iyiki deers almışım. Kendi çalışmamdan ve okuldaki hocamdan çok daha farklı bir bakış açısı kazandım. Çıkmış sorular üzerinde çalıştığımda, eskiden soruları cevaplamakta çok zorlanırken, şimdi mantıklı bir şekilde ve doğru olarak cevaplayabiliyorum.
  IB ESS dersi sadece okuma ve ezber yaparak başarılı olunacak bir ders değilmiş ve bunu da TestPrep’ten ders alınca farkettim. Eğer siz de ESS dersine ezber olarak bakıyorsanız, bir an önce bu bakışınızı değiştirin ve ESS deerslerine başlayın derim.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.