IB Biyoloji Özel Ders

ib biyoloji özel dersIB Biyoloji Özel Ders, IB Biyoloji ders programının tümünü içermektedir. Bu kursumuz, IB özelinde ders materyalini ve tüm “biyoloji option” konularını tam olarak içermektedir. IB Biyoloji dersinde başarılı olmak isteyen öğrencilerin, 2 sene süren bu hazırlıkta düzenli ders almaları gerekmektedir. IB biyoloji Paper 1, Paper 2 ve Paper 3 için gereken tüm desteği veriyoruz. Ayrıca, bizimle birlikte düzenli çalışan öğrencilerin Internal Assessment ve Extended Essay çalışmalarına da IB Biyoloji Examiner eğitmenlerimizile yardımcı oluyoruz.

IB Biyoloji dersi, High Level (HL) ve Standard Level (SL) olarak sunulmaktadır. Tüm ders programını, uygulama sorularını, iç değerlendirmeleri IA’ları, genişletilmiş makaleleri EE’leri ve sınav hazırlığını kapsayan kapsamlı IB biyoloji özel ders hizmeti veriyoruz. IB biyoloji dersi ile ilgili herhangi bir konuyu kapsayacak bir ders almak isterseniz, lütfen bizimle iletişime geçin.

Neden Test Prep IB Kimya Özel Ders?

Üniversitede tıp / biyokimya / biyomedikal bölümlerinde çalışmalarını ilerletmek isteyen öğrencilerin HL Biyoloji dersini seçmeleri tavsiye edilir. IB Biyoloji dersinin yanı sıra IB Biyoloji dersinin yanı sıra IB kimya dersi de bu bölümlerde okumak isteyen öğrencilerin alması gereken bir diğer derstir. (Örneğin: Biyokimya alanındaki kavramlarla örtüşen Molecular biyolojideki kavramlar).

Test Prep IB Dershanesi olarak IB biyoloji dersinin önemli bir kısmını oluşturan Biyoloji IA’ya koçluk da sağlıyoruz. IB Biyoloji öğretmenlerimiz, IB biyolojisi ile öğrencilere rehberlik etmede ve mümkün olan en iyi notu elde etmelerine yardımcı olma konusunda 10 yılı aşkın deneyime sahiptir. Examiner eğitmenlerden oluşan kadromuz ile sizin sınavdaki puan kaybınızı en aza indiriyoruz.

IB Biyoloji zor mudur?

IB Biyoloji dersi, çeşitli alanlarda (moleküler, hücresel, fizyolojik, davranışsal ve ekolojik) yaşayan canlıların yanı sıra bilimsel hipotezlerin öğrenilmesi ve geliştirilmesini ve bilimsel araştırmalardan elde edilen verilerin analizinde becerilerin geliştirilmesini içerir. IB Biyoloji öğrencileri arasında, bu derste sadece Biyolojik kavramları ezberleyerek yüksek puan alınabileceği gibi yaygın bir yanılgı vardır. 7’ye ulaşmak için, öğrenciler sadece tablo / grafik formatlarını, sonuçlarını bilmedikleri bilimsel araştırmaları yorumlamakla kalmayıp, aynı zamanda biyolojik mekanizmaları anlamalarını planlamalı ve sunmalıdırlar.

IB Dershanesi, IB biyoloji müfredatını değişen müfredata uygun olarak tamamen güncellenmiş olup, tüm gereksinimleri fazlasıyla olarak kapsamaktadır. Günceli takip eden eğitmen kadromuz siz de IB Biyoloji Özel Ders ile bu sınavdan 7 alabilirsiniz. Test Prep IB Dershanesi, tüm süreçte öğrencilerin yanında olarak, istenilen hedefe ulaşmada oldukça başarılıdır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir